Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 36:

Ferie Zimowe z profilaktyką 2020

Utworzono dnia 27.01.2020

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie, Wójt Gminy Rzezawa oraz Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają dzieci i młodzież na Ferie Zimowe z profilaktyką. Na uczestników zajęć czeka mnóstwo atrakcji....

 

czytaj dalej na temat: Ferie Zimowe z profilaktyką 2020

Kolędowanie z kapelą Ciupaga w Krzeczowie

Utworzono dnia 14.01.2020

Kapela góralska Ciupaga dała niezwykle piękny koncert kolęd i pastorałek w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krzeczowie. Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

czytaj dalej na temat: Kolędowanie z kapelą Ciupaga w Krzeczowie

Zaproszenie na kolędowanie w Krzeczowie

Utworzono dnia 09.01.2020

Wójt Gminy Rzezawa, Proboszcz Parafii p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krzeczowie, Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie oraz Nadwiślańska Grupa Działania E.O.CENOMA zapraszają na Koncert Kolęd i Pastorałek. Wspólne kolędowanie z kapelą CIUPAGA odbędzie się 12 stycznia 2020 r. (niedziela) o godzinie 16:00 w kościele w Krzeczowie.  

czytaj dalej na temat: Zaproszenie na kolędowanie w Krzeczowie

Piękny koncert kolęd i pastorałek w Rzezawie

Utworzono dnia 02.01.2020

To była prawdziwa muzyczna uczta, w której wzięło udział setki osób. Kościół pw. Trójcy Przenajświętszej i św. Leopolda w Rzezawie w niedzielę, 29 grudnia, rozbrzmiał dźwiękiem najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu kapeli góralskiej Ciupaga oraz Orkiestry Dętej Okulice. Była to magiczna noc, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników koncertu.

czytaj dalej na temat: Piękny koncert kolęd i pastorałek w Rzezawie

Konkurs na Tradycyjną Polską Szopkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty

Utworzono dnia 31.12.2019

18 grudnia w Rzezawie odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu na Szopkę Bożonarodzeniową. W konkursie udział wzięło 12 prac, które zostały zgłoszone przez biblioteki, świetlice i szkoły z terenu gminy Rzezawa. Komisja konkursowa w składzie: Bernadetta Błoniarz, Agnieszka Sotwin, Małgorzata Smoleń oraz Agnieszka Sękowska Lenart,  biorąc pod uwagę przede wszystkim wykorzystanie materiałów naturalnych przyznała następujące miejsca: I miejsce - Świetlica i biblioteka w Buczkowie, II miejsce -  Gminna Biblioteka Publiczna w Rzezawie, III miejsce - Świetlica w Dębinie oraz wyróżnienie dla Świetlicy w Rzezawie.

czytaj dalej na temat: Konkurs na Tradycyjną Polską Szopkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty

Prelekcja dla dzieci i młodzieży w Świetlicy w Rzezawie

Utworzono dnia 23.12.2019

W Świetlicy Wiejskiej w Rzezawie odbyła się PRELEKCJA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY „Opowieści o dawnych tradycjach oraz obrzędach kulturowych zachowanych i podtrzymywanych na terenie gminy Rzezawa” realizowana w ramach projektu pod nazwą ...

czytaj dalej na temat: Prelekcja dla dzieci i młodzieży w Świetlicy w Rzezawie

Magiczna moc kolędowania

Utworzono dnia 20.12.2019

Wójt Gminy Rzezawa, Proboszcz Parafii p.w. Trójcy Przenajświętszej i św. Leopolda w Rzezawie, Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie oraz Nadwiślańska Grupa Działania E.O.CENOMA zapraszają na ...

 

czytaj dalej na temat: Magiczna moc kolędowania

Życzenia świąteczne

Utworzono dnia 20.12.2019

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia ...

czytaj dalej na temat: Życzenia świąteczne

Zakończenie projektu "warsztaty ekologiczne i tradycyjne w Gminie Rzezawa"

Utworzono dnia 10.12.2019

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie zakończyło realizację zadania pn. Warsztaty ekologiczne i tradycyjne w Gminie Rzezawa”. Celem projektu było zwiększenie oferty kulturalno-edukacyjnej dla mieszkańców gminy. Projekt był skierowany do osób z grupy...

czytaj dalej na temat: Zakończenie projektu "warsztaty ekologiczne i tradycyjne w Gminie Rzezawa"

Stowarzyszenia Aktywna Rzezawa- aktywna realizacja projektu Pn. „Zamiast Komputera Wybieram Rozwój i Przyjaciela”

Utworzono dnia 11.12.2019

Stowarzyszenia Aktywna Rzezawa dzięki  dotacji uzyskanej od Gminy Rzezawa na realizację zadania publicznego pn. „Zamiast komputera wybieram rozwój i przyjaciela” zrealizowała w 8 świetlicach na terenie gminy Rzezawa zajęcia pn. „Lego – przygoda”, w szczególności w: Borku, Buczkowie, Dębinie, Jodłówce, Łazach, Okulicach, Ostrowie Królewskim  i Rzezawie.

czytaj dalej na temat: Stowarzyszenia Aktywna Rzezawa- aktywna realizacja projektu Pn. „Zamiast Komputera Wybieram Rozwój i Przyjaciela”

Deklaracja dostępności

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.


Imieniny