Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

II edycja Konkursu Ekologicznego za nami

Utworzono dnia 25.04.2017

W piątkowe popołudnie, dnia 21 kwietnia w Jodłówce, odbyła się druga edycja Konkursu Ekologicznego organizowanego w ramach Dnia Ziemi. Wzięły w nim udział dzieci z klas I-VI biorące aktywny udział w życiu świetlic i bibliotek. Rywalizacja odbyła się miedzy dziewięcioma zespołami dwuosobowymi.

Zgodnie z regulaminem konkurs był podzielony na dwa etapy. W pierwszym z nich dzieci zmierzyły się z testem wiedzy z zakresu ekologii oraz ochrony środowiska, w drugim zaprezentowały wcześniej przygotowaną zabawkę ekologiczną.

Komisja w składzie: p. Małgorzata Smoleń, p. Leon Stal oraz p. Kamil Wojtoń miała nie lada wyzwanie, gdyż pomysłowość dzieci w konkurencji praktycznej nie miała granic. Zabawki były barwne, wykonane z wielu surowców wtórnych, a co najważniejsze, funkcjonalne. Sumując punkty z dwóch konkurencji udało się w konsekwencji wyłonić najlepszą trójkę zespołów.

Poszczególne miejsca zajęły:
MIEJSCE I: Weronika Gołas i Wiktoria Kusiak – Świetlica Rzezawa
MIEJSCE II: Oliwia Kamyczek i Natalia Nadratowska- Świetlica Łazy
MIESCE III: Gabriela Głogowska i Filip Czesak- Świetlica Dąbrówka

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznej edycji Konkursu Ekologicznego. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia.

II edycja Konkursu Ekologicznego za nami

Deklaracja dostępności

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Grudzień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.


Imieniny