Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

,, Małopolska na Sportowo’’ - Zacznij z nami biegać – Gotowi? Start!!

Utworzono dnia 04.04.2024

Z radością informujemy, że Stowarzyszenie Aktywna Rzezawa otrzymała dofinasowanie z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach zadania Upowszechnianie Kultury Fizycznej – pn. ,, Małopolska na Sportowo’’ na organizację przedsięwzięcia sportowego – BIEG pn. ,,Zacznij z nami biegać – Gotowi? Start!!’’ mającego formę wspólnego wielopokoleniowego biegu, który stanowić będzie również rolę motywatora do rozpoczęcia tej formy aktywności, której lista zalet się nie kończy.

Na zadanie składa się organizacja na terenie Gminy Rzezawa profesjonalnego biegu pn. ,,Zacznij z nami biegać – Gotowi? Start!!’’ mającego trzy etapy: bieg dla dzieci, bieg dla dorosłych i nordic walking.

 

Zarząd Województwa Małopolskiego w ramach otwartego konkursu ofert na realizacje zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze Wspierania i Upowszechniania Kultury Fizycznej w 2024 roku  w ramach zadania Upowszechnianie Kultury Fizycznej – pn. ,, Małopolska na Sportowo’’ przyznał dofinansowanie na organizację przedsięwzięcia sportowego – BIEG pn. ,,Zacznij z nami biegać – Gotowi? Start!!’’ w kwocie 7 000 zł.

Deklaracja dostępności

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.


Imieniny