Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

„Pożegnania Lata w Gminie Rzezawa” – relacja

Utworzono dnia 30.08.2016

W ostatnią sobotę wakacji (27 sierpnia br.) na boisku sportowym w Rzezawie nie zabrakło sportowych emocji oraz zabawy przy brzmieniu koncertowej muzyki, gdyż tego dnia odbyła się impreza plenerowa „Pożegnanie Lata w Gminie Rzezawa”. Spotkanie to od godziny 13.00 rozpoczęły zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych, w których udział wzięły wszystkie jednostki z gminy Rzezawa. Uczestnicy wykonali swoje zadania z wielką precyzją i w błyskawicznym tempie. Największą dbałością i szybkością w wykonywaniu ćwiczeń wykazali się strażacy z Łazów zajmując tym samym pierwsze miejsce. Na drugiej pozycji uplasowała się jednostka z Rzezawy, a brązowe odznaczenie przypadło OSP z Ostrowa Królewskiego.Wszystkim uczestnikom należą się gorące podziękowania za dostarczenie zgromadzonej publiczności niezapomnianych emocji sportowych.

Kolejną dawkę wrażeń zapewnili wszystkim quadowcy grupy AR MOTO SERVICE z Rzezawy, którzy od godziny 16.00 dali popis swoich umiejętności. Nad przebiegiem i bezpieczeństwem czuwał pan Adam Pietrzak, a gościem specjalnym wyczynowej jazdy quadów był Mistrz Polski Enduro 2015 Paweł Samek. Od godziny 19.00 rozpoczął się muzyczny blok wieczoru. W zastępstwie za Adriannę Dijuk, która w skutek choroby nie mogła wystąpić, zagrała grupa After Day. Rockowe granie opanowało scenę, a pięciu charyzmatycznych muzyków w mgnieniu oka zyskało pozytywny odbiór publiczności.

Gwiazdą wieczoru był znany i lubiany muzyk Mateusz Mijal. Na letniej scenie zabrzmiały między innymi takie utwory jak: „Winny” oraz „Niech się ludzie śmieją”. Zarówno ekspresyjna gra, jak i ogólna radość spowodowała, że koncert przyjął naprawdę niepowtarzalny, pozytywny wymiar. Bogaty oraz urozmaicony repertuar sprawił, że każdy odbiorca znalazł coś dla siebie, co w rezultacie przełożyło się na doskonałą letnią zabawę w prawdziwie wakacyjnym klimacie.

Szaleństwo trwało do białego rana w rytm hitów serwowanych przez Dj’a z grupa TEAM BRZESKO.

Podczas pikniku odbyła się zbiórka na rzecz ciężko chorej Sary Nizioł z Bochni. W Rzezawie nie zabrakło ludzi dobrych serc, ponieważ do puszek trafiło 2,1 tys. zł. Znaczną część funduszy udało się zebrać dzięki uprzejmości grupy AR MOTO SERVICE, która zorganizowała przejazdy dla dzieci. Dochód w całości został przekazany na rzecz Sary.

Wójt Gminy Rzezawa, pan Mariusz Palej oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu składają gorące podziękowaniawszystkim zaangażowanym w organizację imprezy plenerowej „Pożegnanie Lata w Gminie Rzezawa”.  Zaproszonym gościom za przybycie, sponsorom za wsparcie finansowe, inicjatorom zbiórki na rzecz chorej Sary, darczyńcom oraz wszystkim przybyłym, którzy zechcieli wziąć udział w tym wydarzeniu.

„Pożegnania Lata w Gminie Rzezawa” – relacja

Deklaracja dostępności

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.


Imieniny