Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Relacja z otwarcia i poświęcenia placu zabaw w Jodłówce

Utworzono dnia 13.09.2018

9. września 2018 roku został uroczyście otwarty i poświęcony plac zabaw w Jodłówce. Wybudowany  licznymi staraniami Wójta Mariusza Paleja, Radnych wsi, Sołtysa oraz wielu mieszkańców, którym zależało na tym, aby całe rodziny miały swoje miejsce spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W uroczystości wzięli udział: Wójt Gminy Rzezawa -Mariusz Palej, -Barbara Kwiecińska oraz Leon Stal - radni wsi Jodłówka, -dyrektor GCKCZiS Renata Prokop, -Dyrektor Publicznego Przedszkola w Jodłówce - Marta Baliszewska, - Agnieszka Bułat - nauczyciel Publicznego Przedszkola w Jodłówce, Kamil Wojtoń – Sołtys wsi Jodłówka, ks. Janusz Kras - wikariusz Parafii Rzezawa, który dokonał uroczystego poświęcenia, druhowie OSP Jodłówka oraz mieszkańcy.

Przy pięknej pogodzie i licznie zgromadzonych mieszkańcach nastąpiła długo oczekiwana przede wszystkim przez dzieci chwila. Uroczystość otworzyła Barbara Kwiecińska, która z pomocą pani Barbary Daniec – Kapałki oraz dzieci i rodziców z Klubu Rodziny w Jodłówce przygotowała program artystyczny oraz rozmaite gry tematyczne dla najmłodszych uczestników imprezy, która jak się potem okazało połączyła we wspólnym śpiewania i recytowaniu wierszy całe pokolenia mieszkańców. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia przygotowane dla dzieci oraz dorosłych przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jodłówce.

Zabaw i uśmiechów nie było końca. Dzieci bardzo chętnie brały udział w przygotowanych grach i zabawach. Nawet dorośli dali się porwać niezwykłej chwili, która pozwoliła przypomnieć sobie beztroskie czasy dzieciństwa. Niektórzy nieśmiało brali mikrofon do ręki i śpiewali piosenki z czasów już dla nich odległych. Pan  Kazimierz Góra wyrecytował wszystkim przepiękny wiersz o mamie.

Chciałoby się życzyć wielu takich wspaniałych chwil, które połączyły nas wszystkich. Chwil, kiedy jesteśmy po prosu RAZEM. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powstania i otwarcia placu zabaw w Jodłówce.

Relacja z otwarcia i poświęcenia placu zabaw w Jodłówce

Deklaracja dostępności

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.


Imieniny