Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Teatr Animacji i Profilaktyki Maska z Krakowa zagościł w Rzezawie, przedstawiając spektakl “Złośliwości jej królewskiej mości”

Utworzono dnia 04.08.2022

Wtorkowe spotkanie na Ryneczku to kontynuacja projektu „Spotkajmy się w Bibliotece – akcje promujące czytelnictwo w Gminie Rzezawa, realizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rzezawie wraz z filiami w Buczkowie i Krzeczowie, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Teatr Animacji I Profilaktyki Maska z Krakowa zagościł w Rzezawie, przedstawiając spektakl “Złośliwości jej królewskiej mości”, którego tematem przewodnim były zasady dobrego wychowania. Zasady, które w naszym obecnym świecie: w pośpiechu I zabieganiu tracą swoją rangę. Trzy zaczarowane słowa: proszę, przepraszam I dziękuję są ważne w życiu każdego,  musimy ich uczyć od najmłodszych lat. Spektakl zachwycił nie tylko dzieci, ale również dorosłych, którzy z dużym zainteresowaniem oglądali sztukę. Gościem honorowym była Przewodnicząca Rady Gminy Pani Barbara Kwiecińska, Radny I Sołtys Pan Robert Świercz, Radna Pani Nina Surma oraz rodzice, babcie I dziadkowie a także bardzo liczna grupa dzieci oraz młodzieży. Spektakl miał wymiar międzypokoleniowy.  

Dla dzieci przygotowane zostały różne animacje prowadzone przez Panie animatorki pracujące w sąsiednich bibliotekach I świetlicach w Gminie Rzezawa. Pani Ania, która koordynowała zabawy, Pani Asia, Dorota i Aneta, które prowadziły różne animacje.  

 

 

Złośliwości jej królewskiej mości

Deklaracja dostępności

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.


Imieniny