Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Wakacje 2020 w placówkach Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie

Utworzono dnia 03.09.2020

Tegoroczne wakacje w placówkach Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie upłynęły w bardzo przyjemnej atmosferze, pomimo panującej pandemii koronawirusa. Po długo wyczekiwanym czasie , dzieci i młodzież mogły wrócić do spotkań i zabaw z rówieśnikami. Z zachowaniem szczególnej ostrożności i zasad bezpieczeństwa na świetlicach, aktywnie spędzały wolny czas.

Podczas wakacyjnych   wycieczek pieszych i  rowerowych na łono natury, poznawały na nowo miejsce w którym mieszkają i jego okolice. Na wyprawach przyrodniczych mogły poznać nazwy ziół, kwiatów i  ich właściwości lecznicze oraz zobaczyć zwierzęta i ptaki mieszkające na łąkach, polach i w lesie.

Pogoda dopisywała , więc zajęcia odbywały się na świeżym powietrzu i wspaniałej zabawie nie było końca. Odbyły się turnieje, mecze , zawody, warsztaty, zajęcia plastyczne i zabawy m.in. kreatywne warsztaty balonowe, puszczanie baniek mydlanych, balonowa bitwa wodna, puszczanie latawca, pokaz mody, tańce, warsztaty krawieckie, warsztaty rękodzieła (decupage, odlewy z gipsu)  i wiele innych. Podczas warsztatów powstawały przepiękne prace, które zachwycały i dawały dużo radości.Jednak gdy pogoda nie zachęcała do wyjścia na zewnątrz, zajęcia odbywały się  w budynku. Dzieci miło i efektywnie spędzały czas uczestnicząc w warsztatach plastycznych, grach i zabawach z kolegami i koleżankami.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, młodzieży i dorosłym za udział w wakacyjnych zajęciach na świetlicach. Dzięki Wam te wakacje były wesołe i kolorowe, pełne uśmiechu i radości.

                                                                                                       

Wakacje 2020 w placówkach Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1


Imieniny