Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

WAKACYJNY KONKURS CZYTELNICZY

Utworzono dnia 07.09.2020

Pożegnanie wakacji a właściwie zakończenie Wakacyjnego projektu, Konkursu Czytelniczego miało miejsce pierwszego września na RYNECZKU  w Rzezawie, gdzie odbyło się uroczyste wręczenie listów gratulacyjnych, certyfikatów, i dyplomów. Listy, certyfikaty oraz dyplomy wręczał Pan Mariusz Palej Wójt Gminy Rzezawa oraz Pani Renata Prokop Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie. Listy gratulacyjne otrzymały kobiety biorące udział w projekcie „Polki mogą wszystko”. Jak sama nazwa wskazuje „Polki mogą wszystko – mogą szyć wspaniałe maskotki – w tym przypadku stworki pocieszajki i stworki biblioteczne, mogą ozdabiać swoje prace w nieskończenie ciekawy sposób, mogą tworzyć plakaty, zaproszenia, dyplomy - wszystko dla dzieci. Ponieważ stworki zostały przekazane dzieciom biorącym udział w Wakacyjnym Konkursie Czytelniczym. W konkursie udział wzięło 140 dzieci, a 17 osób otrzymało Certyfikaty czyli dodatkowe wyróżnienie, ponieważ te osoby miały dwie i więcej kart z naklejkami zbieranymi podczas trwania konkursu, oni również otrzymali dwie maskotki. 123 dzieci otrzymało dyplomy za udział w Konkursie wraz z  maskotkami i słodyczami ufundowanymi przez Gminne Centrum Kultury w Rzezawie. Część uszytych maskotek została przekazana druhom z OSP Rzezawa, którzy przekażą maskotki dzieciom biorącym udział w zdarzeniach drogowych.

Serdecznie dziękujemy Paniom  za udział w realizacji projektu pod patronatem Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzezawie. Gorące podziękowania kierujemy również do dzieci biorących udział w Konkursie Czytelniczym oraz rodzicom, babciom i opiekunom, którzy systematycznie przez okres wakacji przychodzili z dziećmi do bibliotek.

 

Zapraszamy do Bibliotek Publicznych w Gminie Rzezawa, zaopatrzonych w nowości wydawnicze i czekających na WAS Drodzy Czytelnicy.

Wakacyjny Konkurs Czytelniczy

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1


Imieniny