Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

"Konkurs Plastyczno-Fotograficzny dla dzieci i młodzieży z gminy Rzezawa oraz powiatu bocheńskiego

Utworzono dnia 06.07.2021
Do 31 sierpnia można wziąć udział w konkursie plastyczno-fotograficznym mającym na celu stworzenie przewodnika po powiecie bocheńskim z uwzględnieniem wszystkich gmin powiatu. Drugim, niemniej ważnym celem konkursu jest pomoc wychowankom Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Azymut" i "Perspektywa" w Bochni.
Jeśli masz nie więcej niż 25 lat i chcesz podzielić się swoim talentem, czasem i dobrocią serca oraz wypromować swoją "małą ojczyznę", to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!
Wystarczy, że znajdziesz miejsce, które twoim zdaniem należy w przewodniku pokazać, wykonasz pracę plastyczną lub fotograficzną i dostarczysz ją do siedziby Stowarzyszenia "Cives Conscii" w Bochni lub Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie wraz ze stosownymi dokumentami!
Organizatorzy przewidują, że każda gmina znajdzie w przewodniku swoje miejsce, a Twoja praca może być wizytówką twojej miejscowości!
W konkursie przewidziane są nagrody pieniężne i rzeczowe, a także udział w finalnej prelekcji, a wszelkie informacje dostępne są na stronie   www.civesconscii.pl/konkurs!
Wszystkie prace konkursowe zostaną wystawione na aukcję, z której dochód w całości zostanie przeznaczony na wsparcie wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych "Azymut" i "Perspektywa" w Bochni, również dochód ze sprzedaży przewodnika przeznaczony będzie na ten cel!
W czasach pandemicznych chcemy również pomóc branży hotelarsko-gastronomicznej - jeśli prowadzisz tego typu działalność lub znasz miejsce godne polecenia w Twojej gminie w tej branży - skontaktuj się z nami, a umieścimy stosowne informacje w przewodniku!
#CivesConscii #ŚwiadomiObywatele #ŚwiadomaDobroczynność
Mnóż z nami dobro, dzieląc się dobrocią serca :)
Społeczność Stowarzyszenia "Cives Conscii"
Partner projektu: Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie

Patron medialny: Portal "Bochnia Brzesko z bliska"

Deklaracja dostępności

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.


Imieniny