Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

,,Moja Mała Ojczyzna’’ – Edycja VII 2023

Utworzono dnia 06.11.2023

Z radością informujemy , że Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie jest w finałowej 60- tce zwycięzców w programie ,,Moja Mała Ojczyzna’’ – Edycja VII 2023 i otrzymało dofinansowanie  w wysokości 40.000 zł  na  realizację projektu ,, Adaptacja sali biblioteki dla funkcji teatralnej’’.

Celem projektu jest aktywizowanie społeczności lokalnej do działania na rzecz budowania dobra wspólnego w środowisku lokalnym, zagospodarowanie lokalnej przestrzeni publicznej , poprawy estetyki , funkcjonalności, modernizacji.

W ramach projektu zostanie zaadaptowane jedno pomieszczenie biblioteki w Krzeczowie dla nadania mu funkcji teatralnej. Będzie to zagospodarowanie lokalnej przestrzeni publicznej z poprawą jej estetyki i rozszerzeniem jej funkcjonalności dopasowanej do potrzeb społeczności tj. nowej sali teatralnej z profesjonalnym wyposażeniem.

Na uroczyste zakończenie projektu grupa teatralna działająca przy bibliotece w Krzeczowie wystawi przedstawienie w nowej sali teatralnej dla publiczności.

 

„Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie Moja Mała Ojczyzna – Edycja VII”

Deklaracja dostępności

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.


Imieniny