Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

XIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI „BEZPIECZNIE NA WSI MAMY, BO O ZDROWIE DBAMY”

Utworzono dnia 12.02.2024

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Bochni informuje o rozpoczęciu, czternastej edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI „BezpieczNIE NA WSI MAMY, BO O ZDROWIE DBAMY”.

Konkurs jest organizowany w ramach działań prewencyjnych na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym. Celem działania skierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.

 

Zadanie konkursowe polega na:

wykonaniu dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3 w dowolnej technice, obrazującej upowszechniane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym popularyzowane
w ramach projektu „Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś”

W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych klas od 0 do VIII.

Podpisaną przez uczestnika prace wraz z formularzem zgłoszeniowym podpisanym przez rodziców należy nadsyłać do siedziby Placówki Terenowej KRUS
w Bochni, ul. Partyzantów 21, 32-700 Bochnia w terminie do 5 kwietnia 2024 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie, laureaci konkursu zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi.

Dodatkowe informacje na temat w/w konkursu dostępne są na stronie internetowej Kasy www.gov.pl/krus w zakładce Konkursy oraz pod numerem telefonu 14 612 30 44 osoba do kontaktu - Piotr Chrzanowski.

XIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

ZAŁĄCZNIKI:

Deklaracja dostępności

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.


Imieniny